Merkur2

Otomatik Kapılar için Mikrodalga Hareket Dedektörü
SMD + işlevi ile eşsiz, homojen radar alanı
Yön tanıma nedeniyle istenmeyen kapı açma operasyonlarından kaçınır

Yenilikçi ve her alanda başarılı
Mükemmel çok yönlü fonksiyonları ile , kapı tipi ayırt etmeden uygulanabilen konusunda en iyi radardır.Tartışmasız güvenilir algılama ile Merkur 2, trafik kontrolünü rahatlatır ve aynı zamanda enerji ve maliyet tasarrufu sağlar.Akıllı sensör sistemi , tercihe bağlı yön tanıma ile insanların giriş çıkış yönünü tespit ederek kapının açık kalma işlemini yönetir.Çıkış yapan tespit edildiğinde kapı arkasından hemen kapanır ,açık tutulmaz.

Yeni modelleri ile Merkur , daha simetrik ve keskin algılama alanı ayarlanabilirliğine sahiptir. Geniş ve dar alan kontrolü cihaz üzerindeki düğmelerden veya tamamen elektronik olarak uzaktan kumanda ile yönetilebilir. Bu sayede Merkur 2 çok hızlı bir şekilde kurulup , çalışmaya başlatılır.

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en prestijli radar olan Merkur 2 güvenilirliği ile kendini ispat etmiştir.

 

Salınımlı kapılar üzerinde kullanın
Otomatik kapılar için dedektör – alanın dar olması durumunda bile. Çapraz trafik maskelemesi kapı paneli tespit edilmediği anlamına gelir, bu nedenle kapının istenmeden açılmasını engeller.

Otomatik kapılar için mikrodalga hareket dedektörü
Merkur 2 opsiyonel yön tanıma özelliğine sahiptir ve insanların içeri girerken veya çıkarken, yani üstüne doğru yürürken ,kapının açılmasını sağlar. Bu, uzun vadede enerji ve maliyetlerden tasarruf sağlar.

İkinci nesil Merkur, daha simetrik ve her zamankinden daha keskin bir şekilde farklılaşmış bir radar alanına sahiptir. Geniş ya da dar bir alan, dedektör üzerindeki bir uzaktan kumanda ya da düğmeleri kullanarak tamamen elektronik olarak ayarlanabilir. Böylece, Merkur 2 programlanmış ve son derece hızlı bir şekilde kullanıma hazır olmuş olur.

    Bir veya bir kaç ürün seçebilirsiniz
  • Soru veya talep detaylarını buraya yazabilirsiniz.
Başa dön tuşu