RFGate 2

RFGate 2 kablosuz sinyal iletim sistemi

RFGate 2 – Kayar kapılar, seksiyonal kapılar ve katlanır kapılardaki güvenlik kenarları için radyo sinyal iletim sistemi

RFGate 2 sistemleri, kapının hareketli kısmına monte edilmiş basınca duyarlı güvenlik kenarlarının durumunu temassız ve güvenli bir şekilde iletir. Bilgi kablosuz olarak anahtarlama cihazına iletilir. Basitçe programlayın, sığdırın, açın ve kapatın!

Uygulamaya bağlı olarak, bir kanal veya iki kanallı sürümü seçebilirsiniz.

RFGate 2, radyo sinyal iletiminde basit ve aşınmaya karşı bir seçenek sunar.

Seksiyonal kapıda kullanın
RFGate 2.2.NG iki kanallı çözüm, güvenlik kenarı ile aynı anda personel kapısını izler. İnce verici, kapı elemanına kolayca entegre edilebilir.

AirMission – entegre basınç dalgası anahtarlı radyo vericisi
AirMission kablosuz sinyal iletim sistemi, birincil kapanış kenardaki güvenlik kenarı sinyalini kapı kontrol sistemine iletir. AirMission durum bilgilerini güvenlik kenarından kablosuz olarak iletir, böylece sinyalin kesintisiz aktarılmasını sağlar.

AirMission 1.T vericisi, tüm RFGate 2 alıcıları ve RFGate 2.1.W.S kapı vericisi ile uyumludur ve bunlarla kombine edilebilir.

Küçük yaya kapısı için RFGate 2.1.W.S radyo vericisi
RFGate 2.1.W.S verici, özellikle endüstriyel kapılar için kullanılır. Yaya kapısı açıkken, bir sinyal üretilir ve kontrol sistemine iletilir, böylece kontrol sistemi kapıyı derhal durdurur.

    Bir veya bir kaç ürün seçebilirsiniz
  • Soru veya talep detaylarını buraya yazabilirsiniz.
Başa dön tuşu