DualSense – İç ve dış sürgülü kapılar için akıllı sensörler

DualSense, EN 16005’e uygun olarak insanlar için otomatik kayar kapı sistemlerinin etkinleştirilmesi ve korunması için basit bir çözümdür. Sensörün standart versiyonu bile, kaçış ve kurtarma yolları dahil akla gelebilecek tüm gereksinimler için uygundur. Sezgisel menü navigasyonu ve geniş ekranıyla gelişmiş işletim konsepti, kurulumu hızlı ve kolay hale getirir. Sensörün konfigürasyon seçenekleri aynı zamanda binanın enerji verimliliğini optimize etmeye yönelik fonksiyonları da içerir.

    Bir veya bir kaç ürün seçebilirsiniz
  • Soru veya talep detaylarını buraya yazabilirsiniz.

DualSense D

Radar modülü (etkinleştirme):

Radar modülü ortama bağlı olarak tamamen ayarlanabilir. Alan boyutları ve alan hizalaması, yön algılama ve filtreler yapılandırılarak çevresel faktörlerden kaynaklanan paraziti önleyecek ayarlamalar yapılabilir. Geçen trafiği göz ardı etme yeteneği, kapıların istenmeyen şekilde açılmasını önler ve binanın enerji tüketimini azaltır. DualSense D, kaçış ve kurtarma yolları için kapı sistemi kurmak amacıyla kullanılabilecek çeşitli radar çıkışlarını standart olarak sunar.

AIR modülü (koruma):

DualSense D’de AIR modülü, kapının ana kapanış kenarlarındaki insanları korur. Saha boyutlarında ve saha hizalamasında ayarlamalar mümkündür. Hassasiyet, kurulum yüksekliğine ve zemin kaplamasına uyacak şekilde ayarlanabilir. Belirli ortamlardaki özel gereksinimler, sensör öğretme süresinin artırılması veya azaltılmasıyla karşılanabilir.

DualSense S

AIR modülü (koruma):

DualSense S, yalnızca HAVA varlık dedektörünün gerekli olduğu yerler için tamamlayıcı bir çözümdür; örneğin bir kapının ikincil kapanma kenarlarının açılırken insanlarla temas edebileceği durumlar. AIR modülünün çalışma konsepti ve teknik özellikleri DualSense D’ninkilerle aynıdır.

 

Kaçış ve kurtarma yolları için akıllı çözüm
Yangın durumunda güvenli otomatik kapılar için: DualSense D, standart olarak radar için frekans çıkışı ve voltaj çıkışı sunar.

Geniş Ekran Ve Joystick

Sezgisel konfigürasyon menüsü
Sensör, geniş bir ekranda sezgisel bir menü sunar.Navigasyon kullanışlı bir joystick aracılığıyla gerçekleştirilir. Konfigürasyon parametreleri ve değerleri ekranda kodlanmamış olarak gösterilir ve piktogramlar kullanılarak açıklanır.

Kayar Kapılar

90˚ Kapılar

Döner Kapılar

Varlık 1