[ult_tab_element tab_style=”Style_4″ tab_max=”on” tab_title_color=”#ffffff” tab_background_color=”#dd3333″ tab_hover_title_color=”#721111″ tab_hover_background_color=”#ffffff” acttab_title=”#dd3333″ acttab_background=”#ffffff” disp_icon=”Disables” enable_bg_color=”#ffffff” main_title_typograpy=”” main_desc_typograpy=”” wrapper_margin=”margin-top:35px;”][single_tab title=”İş Güvenliiği” tab_id=”338a4faf-0a6f-0″]

Bircher Reglomat’ın emniyetli güvenlik kenarları ve kontak paspasları, hareketli makine parçaları tarafından insanların sıkışmasına veya yaralanmasına engel olmak için güvenilir bir koruma sağlar.

Makinenin çevresindeki tehlike bölgesi açık şekilde görülmektedir ve içinde bulunan paspaslar tarafından korunmaktadır.

Uygun güvenlik anahtarlama aygıtıyla birlikte kullanıldığında, etkinleştirme / devre dışı bırakmayı sağlar ve böylece makinenin istemeden çalışmasını önler. Bu makine kazaları riskini büyük ölçüde azaltır.

[/single_tab][single_tab title=”Kayar Kapılar” tab_id=”1487244452256-1-10″]

Kayar kapılar dedektörleri

Kayar kapınız için mükemmel olan çeşitli uygulama çözümleri ve geniş bir ürün yelpazesinden seçim yapabilirsiniz. Mikrodalga hareket dedektörleri, aktif ve pasif kızılötesi dedektörler gibi, insanları ve nesneleri yaklaştıklarında algılamak için kullanılabilir; Buna ek olarak, açma sensörleri olarak görev yapabilirler. Bircher Reglomat, Prime ürün ailesi biçiminde, hem aktif kızılötesi hem de mikrodalga sistemlerine dayalı kombine teknolojiler sunmaktadır.

Kapının boyutlarına bağlı olarak, ikincil kapama kenarlarına elektrikli emniyet kenarları takmanızı öneririz. Bu güvenlik kenarı sürgülü kapının tehlike bölgesi içindeki insanları ezip sıkışmalardan güvenle korur.

[/single_tab][single_tab title=”Toplu Taşıma Araçları” tab_id=”1487244454169-2-0″]

Bir tren, tramvay, otobüs veya teleferik olsun: yolcu güvenliği her zaman araç üreticileri ve operatörler için en iyisidir. Bircher Reglomat, her uygulamada açılma ve kapanma noktalarını güvenilir bir şekilde korumak için özel olarak hazırlanmış bir dedektör sistemi sunmaktadır.

Ulaşım sistemleri için maksimum koruma
Demiryolu, otobüs ve servis araçlarındaki kapılar sağlam ve dayanıklı koruma sistemlerine sahip olmalı. Basınç dalgası anahtarları veya varlık dedektörleri ile birlikte emniyet kenarları ve paspaslar kombinasyonunu kullanarak, hızla ve büyük bir kuvvetle kapanan kapılarda istenilen güvenlik seviyesine erişilebilir.

Denenmiş ve test edilmiş basınç dalgası anahtarı, güvenlik kenarlarımızla birlikte, birçok otobüs kapısındaki yolcuları istenmeyen kapatma işlemlerinden korur.

Özellikle zorlu olan, oldukça değişken çevre faktörlerine maruz kalabileceğinden, bir araç veya teleferik şekline uyarlanmış kapılar için güvenlik kenarıdır. Kabindeki infrared algılayıcılar, her türlü uygulama için kontak üreteci olarak görev yapmaktadır.

[/single_tab][single_tab title=”Bariyer Sistemleri” tab_id=”1487244455679-3-4″]

Bircher Reglomat, site giriş kapısının düzgün çalışması için ihtiyaç duyacağınız tüm bileşenleri sağlar.

Denenmiş ve test edilmiş loop dedektörleri, geçidi etkinleştirmek için kullanılır. Zeminde bulunan indüksiyon şeritlerini güvenilir bir şekilde algılar ve yaklaşmakta olan her aracı erkenden tespit eder. Kapama kenarlarına emniyet kenarları monte edildiğinde, hem insanlar hem de araçlar için yüksek seviyede güvenlik sağlanır.

[/single_tab][single_tab title=”Endüstriyel Kapılar” tab_id=”1487244457352-4-0″]

Dikey kapılardan, katlanır kapılara: Bircher Reglomat, her endüstriyel kapı için doğru detektör çözümü sağlamaktadır.

[/single_tab][single_tab title=”Dikey Kapılar” tab_id=”1487244459384-5-1″]

Dikey kapılarınızı güvenli bir şekilde açmak ve kapatmak için çeşitli dedektör bileşenleri mevcuttur.

Bircher Reglomat kapsamlı kapı dedektörü çeşitleri sunar. Herkules 2 gibi bir mikrodalga hareket detektörü de bu görev için de çok uygun olsa da, denenmiş ve test edilmiş loop dedektörleri dikey kapıları etkinleştirmek için kullanılabilir. Elektriksel güvenlik kenarı kapanış kenarı için mutlak kullanılması gereken bir emniyettir. İnsanlara ve taşıtlara, kapıda ezilmeye ya da sıkışmaya karşı mümkün olan en iyi korumayı sağlar.

[/single_tab][single_tab title=”Döner Kapılar” tab_id=”1487244461740-6-8″]

Kızılötesi veya mikrodalga hareket dedektörleri dönen kapıyı doğrudan etkinleştirmek için herhangi bir hareketli nesneyi algılar ve kapının açılmasını sağlar. Kapı alanına döşenen bağlantı paspasları, kapının her hareketini güvenilir şekilde izler ve her zaman düzgün bir şekilde dönmesini sağlar.

Buna ek olarak, hem insanların hem de hayvanların mümkün olan en yüksek seviyede güvenlikten yararlanmalarını sağlamak için kapanış kenarlarına emniyet kenarları takılmasını öneriyoruz.

[/single_tab][/ult_tab_element]