Güvenlik Kenarları

Otomatik kapılardaki güvenlik kenarları, insanların yaralanmasını ve araçların hasar görmesini önler. Kapının tehlikeli hareketi duruncaya kadar emniyet sağlaması için gereken anda devreye girmeleri gerekir. Bu mantıkla, ExpertLine ürünleri hızlı tepki süreleri sunar ve azami aşırı hareket ve esnek plastiklik için tasarlanmıştır. Sadece normatif gereklilikleri karşılamakla kalmaz, aynı zamanda ExpertLine da iddialı bir şekilde kapı tasarımlarına gizlice karışmasını sağlayan tamamen gizli bir taşıyıcı profil sunar. EPDM’den üretilen malzeme oldukça dayanıklıdır ve hızlı özelliklerini uzun yıllar korur. ExpertLine basınca duyarlı kenarlar gereksinimleriniz için özel olarak üretilmiştir: boyuna kesilmiş, standart 2 mt uzunluğunda boylarda tedarik edilen veya basit montaj için modüler bir sistem olarak önceden monte edilebilirler.

Son derece hassas

Yenilikçi profil kesiti ve kısa temas hareketi sayesinde, ExpertLine basınca duyarlı kenarlar düşük güç seviyelerinde bile tepki verir. ExpertLine profilleri, geniş etkili aktivasyon alanlarına ve açılara sahiptir – katlanır kapılar gibi cihazlar için gereklidir.

Ekonomik

Geçmeli kontak uç parçaları ExpertLine güvenlik kenarlarının birkaç dakika içinde monte edilmesini sağlar. Tetik güvenlikli vidalı fiş bağlantıları ve geçmeli profil uç kapakları, servis yapılırken bile kapı veya kapı üzerinde çok kısa montaj süreleri sağlar.

Duyarlı

Genişletilmiş overtravel, uygulama için mevcut en küçük profil yüksekliğini seçmeyi mümkün kılar. ExpertLine profilleri alüminyum profili tamamen kaplar ve iddialı geçit tasarımlarına gizlice entegre edilebilir.

    Bir veya bir kaç ürün seçebilirsiniz
  • Soru veya talep detaylarını buraya yazabilirsiniz.
Başa dön tuşu