• Yüksek hassasiyet ve hızlı tepki süresi

• Hızlı montaj ve kolay kurulum

• Kapı / kapı tasarımına kusursuz entegrasyon için şık görünüm

Otomatik kapılarda ki güvenlik kenarları insanların yaralanmasını ve araçların hasar görmesini önler. Kapı tahriki tehlikeli hareketi durdurana kadar deforme olacak şekilde gerekli oldukları anda harekete durdurmalıdır. Bunu göz önünde bulundurarak ExpertLine ürünleri hızlı tepki süreleri sunar ve maksimum hareket ve esneklik için tasarlanmıştır. Sadece normatif gereklilikleri karşılamakla kalmaz, aynı zamanda ExpertLine, iddialı kapı tasarımlarına kusursuz uyum sağlayan tamamen gizli bir montaj profiline sahiptir.EPDM, son derece dayanıklıdır ve mekanik ve renk özelliklerini uzun yıllar boyunca korur.

    Bir veya bir kaç ürün seçebilirsiniz
  • Soru veya talep detaylarını buraya yazabilirsiniz.

Site girişinde kayar kapı

Site girişlerinde kayar kapıların kullanıldığı durumlarda, sadece birincil kapama kenarını değil, aynı zamanda birden fazla ikincil kapama kenarını da koruma ihtiyacı vardır. Bu, ExpertLine’in hızlı, büyük ölçüde aletsiz montaj konseptinin ve fiş konnektör tabanlı kablolama tekniğinin gerçekte kendilerine geldiği yerdir, çünkü kurulum sürelerini önemli ölçüde azaltmayı mümkün kılar.

Sallanan Kapılar

Giderek artan sayıda ev sahibi, mülklerine girişler için çarpıcı ve hatta abartılı tasarımlarda salıncak kapıları seçiyor. Gizli alüminyum profil, uygun uç kapakları ve gizlenebilir kablo yönlendirmesi ile ExpertLine net çizgileri ile karakterize edilir. Her ortamda mükemmel uyum sağlar ve özellikle yakınlarda oynayan çocuklar varsa güvenlik için güvenilebilir.

Katlanır Kapılar

İkiye katlanan kapıların yaprakları düz bir çizgide hareket etmez. Bir kapanma hareketi gerçekleşirken uzunlamasına eksenleri boyunca 90 dereceye kadar dönebilirler ve bu kaçınılmaz olarak güvenlik kenarlarının yanal aktivasyonuna yol açar. ExpertLine, geniş etkili aktivasyon alanları ve açıları sayesinde bununla başa çıkmak için ideal bir konuma sahiptir.

Servis

Servis yapılırken ExpertLine, araçların karşılaştığı ve hasar gördüğü arızalı kabloları ve güvenlik kenarlarını değiştirme işlemi sırasında önemli avantajlar sunar. ExpertLine’in takılabilir kablo bağlantıları sadece birkaç basit adımda hızlı kurulum sağlar.

Geçiş Sistemleri

Endsütriyel Kapılar

Katlanır Kapılar