Otomatik Kapılar için Mikrodalga Hareket Dedektörü
Basit,Güvenilir , Pratik
Primemotion C , kolay kullanımlı ,elegant ve küçük dış görüntüsü ile sade bir mikrodalga hareket dedektörüdür.

· Pratik ve Çok yönlü : Bir cihaz her türlü otomatik kapı için , uzun ve geniş kapılar dahil
· Geniş Uygulama alanı : Ayarlanabilir alan geometrisi ve eğiliebilir ve döndürülebilir radar modülü sayesinde insan trafiğine en uygun şekilde ayarlanabilir
· Hızlı Montaj ve kurulum : Potansiyometre ile basit ve hızlı kurulum

    Bir veya bir kaç ürün seçebilirsiniz
  • Soru veya talep detaylarını buraya yazabilirsiniz.

Avrupa Standartı

Mükemmel Uyum
Prime ailesinin tüm modelleri tek kapıda kullanılabilir. Primemotion , Primetec ve Primescan kullanılarak kombine edilen kapılar, hem zamanında açma ve maksimum koruma ile Avrupa standartlarında ürün sunmanızı sağlar.

Primemotion ve Primetec

Kapının bir tarafında Primemotion ve diğer tarafına Primetec konularak hem açma işlemi hem de koruma işlemi, hızlı montaj ve kolay ayarlama ile kısa zamanda tamamlanır.

İkili Primetec

Kapının her iki tarafına da Primetec kullanılarak, sıkışma güvenliği en üst düzeye taşınır.Hiç bir fotosel ihtiyacı olmadan, yüksek güvenlik istenen bölgelerde rahatlıkla kullanılabilir

Maksimum Koruma

Güvenlik bir üst düzeye, olabilecek en üst seviyeye getirmek için, kapının her iki tarafına Primetec ve kapı kanat açılım noktlarına da Primescan yerleştirilir. Böylece hem kapı kapanırken hem de açılırken maksimum koruma sağlanmış olur. Avrupa’da yaygın olarak kullanılan sistemdir.

Kayar Kapılar

90˚ Kapılar

Döner Kapılar

Varlık 1