CleanSwitch

Cleanswitch

Temassız, hijyenik kapı açma
Led Göstergeli cazip tasarım
Standart sıva altı  kutularıyla uyumlu

Temas yüzeyleri – özellikle kapı kolları – bazıları sağlık için gerçek bir risk oluşturabilecek çok miktarda bakteri ve virüsün yayılmasından sorumludur. CleanSwitch, kapıları açmada temassız, hijyenik bir yöntem sunar. 10 ila 50 santimetre arasında algılama mesafesindeki bir el hareketiyle çalışır. Renkli LED göstergeli çekici tasarımıyla CleanSwitch, etkili, kullanıcı dostu bir açma aracıdır. CleanSwitch, özellikle nemli veya ıslak ortamlarda sorunsuz kullanılabilmesini sağlamak için IP65’e uygun güvenilir koruma sunar.

 

Hijyen
CleanSwitch, sağlık tesisleri, sıhhi alanlar ve catering endüstrisi gibi sıkı hijyen koşullarına tabi binalar için özel olarak geliştirilmiştir. Giriş noktalarını temassız bir yöntemle (kullanıcı tarafından yapılan bir el hareketi ile) aktive eder ve aksi halde kapıyı kapalı tutar. Bu mikropların yayılmasını önlemeye yardımcı olur. CleanSwitch ayrıca herhangi bir standart temizlik maddesi veya dezenfektan ile de temizlenebilir.

Kolay kurulum
Sistemin tasarımı, standart sıva altı kutularla uyumlu olmasını sağlar. CleanSwitch son derece hızlı ve kurulumu kolaydır. Cihazın kurulumu alet gerektirmeyen sezgisel bir işlemdir – entegre kısa kılavuz kurulum için yeterlidir.

Özelleştirme
CleanSwitch’in görsel açıdan çekici, basit tasarımı, müşterilerin tercihlerine uyacak şekilde çeşitli renklere uyarlanabilir. Alet kullanmadan renk, parlaklık seviyesi ve optik geribildirim modunu değiştirmek yalnızca birkaç saniye alır. Sadece bu değil, aynı zamanda Bircher, cihazın ön yüzüne daha kolay kullanıcı dostu olmasını sağlamak için basılacak geniş bir logo seçeneği sunar. Özelleştirilmiş işaret baskı ve logolar talep üzerine de uygulanabilir.

    Bir veya bir kaç ürün seçebilirsiniz
  • Soru veya talep detaylarını buraya yazabilirsiniz.