Her tür loop algılama, bu cihazla tamamen güvenilir şekilde çalışır. Bisikletlerden uzun araçlara kadar her türlü metalik aracın tespit edildiği alanda ,yere yerleştirilen endüksiyon halkalarını izler ve değerlendirir.

    Bir veya bir kaç ürün seçebilirsiniz
  • Soru veya talep detaylarını buraya yazabilirsiniz.

Bariyerlerde kullanım

ProLoop döngü dedektörleri park yerlerinin giriş ve çıkışlarında engellerin açılmasını ve kapanmasını ve otopark bilet dağıtıcılarının etkin bir şekilde devreye girmesini sağlar.

Proloop 2

Akıllı yazılım ve kompakt tasarım bu ürünü monte etmek ve kullanmak için basitleştirir.

Sezgisel kullanım ve ekran konsepti, ProLoop 2’nin özellikle kullanıcı dostu olması anlamına geliyor. Çok sayıda ayarlama ve fonksiyona sahiptir, ayrıca döngü dedektörden elektriksel olarak izole edildiğinden en üst düzey güvenilirlik garanti edilir. Endüktans ölçümü yanında, bir simülasyon modu ve fabrika ayarlarına sıfırlama seçeneği de bulunuyor.

Otomatik Dubalar

Otomatik dubalar çalıştırıldığında yanlış açmayı önler .Elektrik kesintisinden sonra bile araç ile duba arasında çarpışma olmaz

Trafik ışığı sistemli kapılar

Trafiğin iyi kontrolü.Yönlü mantık ile hedeflenen etkinleştirme.Optimize edilmiş trafik akışı nedeniyle azaltılmış bekleme süreleri

Kayar Kapılar

90˚ Kapılar

Döner Kapılar

iconVarlık 1