Çok hızlı anahtarlama ve yüksek anahtar güvenilirliği
Basit ve sağlam tasarım
Milyonlarca çalışan ünite başarısı

Basınç dalgası sistemi, insanların ve araçların neredeyse her yönden korunmasını sağlayan tepki duyarlılığının yüksek olması sayesinde ön plana çıkar.

Sağlamlıkları ve dayanıklılıkları nedeniyle bu anahtarlar, otobüslerde ve trenlerde otomatik kapılar ve araç kapıları için açma sensörleri olarak kullanıldığında da gerçekten etkileyicidir.

Güvenilir anahtarlamayı garanti etmek için sensöre sadece 3-4 mbar’lık hafif bir basınç yeterlidir. Basınç dalgası anahtar sistemleri pratik olarak emniyetli ve bakım gerektirmeyen ürünlerdir; artı fiyat / performans oranı özellikle avantajlıdır.

Araç sistemlerinde kullanım
Otobüs, tren ve tramvay giriş sistemlerinde hassas basınç dalgası profilleri, minimum basınç uygulandığında bile tetikleme yapar, böylece istem dışı kapatma işlemlerine karşı koruma sağlar.

    Bir veya bir kaç ürün seçebilirsiniz
  • Soru veya talep detaylarını buraya yazabilirsiniz.

Basınç Anahtarları

DW Serisi

Basınçla anahtarlarlama yapan ve kontak veren DW serisi switchler elektrik kontağının uygun olmadığı veya başka alternatifin olmadığı gibi durumlarda, kimi zamanda uygulama kolaylığı açısından tercih edilmektedir.

Her Alanda Kullanım

Değişik profil tipleri ile tüm projelerde kullanılabilen pnomatik EPDM profiller hava basıncını anahtara gönderir ve kontak vermesini sağlar. Bu sayede ister bir kapı isterse de bir makina olsun, durarak koruma veya uyarı sağlar.

Çeşitlilik

Kullanım ve montaj kolaylığı amaçlanarak farklı versiyon ve modellerde üretilmiştir. Kapalı kutulu veya açık olarak temin edilmesi ayrıca tercih nedeni olmaktadır.

Butonlar

Ayakla ve elle kullanılabilen pnomatik butonlar sayesinde, elektriğin olmaması gereken yerlerde (tekne, havuz, jakuzi vb.) güvenle kullanılabilen basınca duyarlı butonlar, projelerinizde kolaylık sağlayacaktır.

Taşıma Araçları

İş Güvenliği

Endüstriyel Kapılar

iconVarlık 3