Basınç Switchleri

Çok hızlı anahtarlama ve yüksek anahtar güvenilirliği
Basit ve sağlam tasarım
Milyonlarca çalışan ünite başarısı

Basınç dalgası sistemi, insanların ve araçların neredeyse her yönden korunmasını sağlayan tepki duyarlılığının yüksek olması sayesinde ön plana çıkar.

Sağlamlıkları ve dayanıklılıkları nedeniyle bu anahtarlar, otobüslerde ve trenlerde otomatik kapılar ve araç kapıları için açma sensörleri olarak kullanıldığında da gerçekten etkileyicidir.

Güvenilir anahtarlamayı garanti etmek için sensöre sadece 3-4 mbar’lık hafif bir basınç yeterlidir. Basınç dalgası anahtar sistemleri pratik olarak emniyetli ve bakım gerektirmeyen ürünlerdir; artı fiyat / performans oranı özellikle avantajlıdır.

 

Araç sistemlerinde kullanım
Otobüs, tren ve tramvay giriş sistemlerinde hassas basınç dalgası profilleri, minimum basınç uygulandığında bile tetikleme yapar, böylece istem dışı kapatma işlemlerine karşı koruma sağlar.

Basınç dalgası sensörleri – güvenlik sağlamak için iyi bir temas
Basınç Profilleri

Profilin üzerine basınç uygulandığında içerdiği hava hacmi titreşimle sıkıştırılır ve bu basınç dalgası oluşturur. Bu dalga bağlantı hortumundan basınç dalgası şalterine geçer ve kontağı tetikler.

Toprak kontak sensörleri

DGU yer sensörü yeraltına monte edilir ve esas olarak otomatik kapı ve kapı açma sistemleri için bir sensör olarak kullanılır. Çok sağlamdır ve üzerinde sürüş yapan her türlü araca dayanabilir.

DGD basınca duyarlı hücre kontak zeminlerindeki bir sensör olarak sıklıkla kullanılır. Sağlam sağlamlığı, düz tasarımı ve kurulum kolaylığı ile karakterizedir.

AirMission – entegre basınç dalgası anahtarlı radyo vericisi
AirMission kablosuz sinyal iletim sistemi, birincil kapanış kenardaki güvenlik kenarı sinyalini kapı kontrol sistemine iletir. AirMission, temas gerektirmeyen güvenlik kenarının durumu hakkında bilgi iletir ve bu nedenle aşınmaya karşı dayanıklıdır.

    Bir veya bir kaç ürün seçebilirsiniz
  • Soru veya talep detaylarını buraya yazabilirsiniz.
Başa dön tuşu