Herkul 2 mikrodalga hareket dedektörü, seksiyonel kapılar, makaralı kapılar, yüksek hızlı kapılar, sürgülü kapılar ve katlanır kapılar gibi endüstriyel kapılar için özel olarak geliştirilmiştir. İnsanlar veya araçları algılar ve bunları ayırarak istenilenene açılmamasını sağlar ayrıca entegre çapraz trafik maskelemesi sayesinde gereksiz açılmayı önler.

    Bir veya bir kaç ürün seçebilirsiniz
  • Soru veya talep detaylarını buraya yazabilirsiniz.

Dikey Kapılar Üzerinde Kullanım

Herkul 2, yön tanıma ve çapraz trafik maskelemesi yoluyla kapı kontrol sistemini güvenilir ve akıllıca etkinleştirerek optimal bir trafik akışını garanti eder.

Düşük Enerji

Akıllı kontrolün yanında, varlığı tespit eden dedektör de trafik geçişini maskeler ve bu da istemeden açılmasını engeller ve enerji tüketimini düşürür.

Endüstriyel Kapılar

Herkul 2, Bircher Reglomat’ın denenmiş ve test edilmiş mikrodalga hareket dedektörlerinin mantıksal olarak daha fazla inceltilmiş halidir. Yaklaşık yedi metreye kadar algılama yüksekliği ile hemen hemen her kapı için uygundur. Ayrı ayrı ayarlanabilen algılama alanı muazzam ölçüde geniş bir uygulama yelpazesi sunar.

Yaya ve Aracı Ayırma

Herkul 2 ile insan ve araca ayrı tepkiler verebilir.Araca açılıp yayaya açılmamasını sağlayabilirsiniz. Veya tam tersi uygulamalar içinde uygundur.

 

 

*Kumanda ayrı satılır

Bariyer Sistemleri

iconVarlık 3

Kepenkler

iconVarlık 8

Bariyer Sistemleri

iconVarlık 5

Hareketli Dubalar

iconVarlık 7

Geçiş Sistemleri

iconVarlık 1