Switch Üniteleri

Kolay kurulum
Geniş bir uygulama yelpazesi için yapılandırılabilir
Denenmiş ve test edilmiş teknoloji sayesinde yüksek güvenlik seviyesi

Bircher Reglomat’tan anahtarlama cihazları, harekete geçirme ve kesmeler için bağlı olan kontak yatakları ve emniyet kenarlarını izler. Aynı zamanda sessiz akımın değişmesi için de izlenirler. Şeffaf LED ve LCD ekranlar, bağlı sensörlerin durumunu bir bakışta gösterir. Programlama fabrikada yapılır ve ayarlar kullanıcı için gerçekten kolaydır, anahtarlama cihazınızı hızlı bir şekilde başlatmaya güvenebilirsiniz. Kapsamlı broşürlerimizdeki farklı ürün çeşitleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

EsGate 2 / EsGate 3
EsGate anahtarlama cihazları güvenilir şekilde çalışır ve aydınlatmalı LCD ekran sayesinde özellikle kullanıcı dostudur.

Bunlar çeşitli şekillerde programlanabilirler ve kontak paspasları veya emniyet kenarları ile kombine edildiğinde çok çeşitli uygulamalar için uygundur. Bu anahtarlama cihazları sessiz akım için de izlenmekte ve sensörlerden gelen darbeleri güvenilir bir şekilde değerlendirmektedir. EsGate 3, iki adet tam teşekküllü kanal ile donatılmıştır, kendi kendini denetleme işlevine sahiptir ve EN ISO 13849-1’e göre emniyet seviyesi e, emniyet kategorisi 3’e sahiptir.

    Bir veya bir kaç ürün seçebilirsiniz
  • Soru veya talep detaylarını buraya yazabilirsiniz.
Başa dön tuşu