Proloop

Her tür loop algılama, bu cihazla tamamen güvenilir şekilde çalışır. Bisikletlerden uzun araçlara kadar her türlü metalik aracın tespit edildiği alanda ,yere yerleştirilen endüksiyon halkalarını izler ve değerlendirir.

 

Bariyerlerde kullanım
ProLoop döngü dedektörleri park yerlerinin giriş ve çıkışlarında engellerin açılmasını ve kapanmasını ve otopark bilet dağıtıcılarının etkin bir şekilde devreye girmesini sağlar.

ProLoop 2
Akıllı yazılım ve kompakt tasarım bu ürünü monte etmek ve kullanmak için basitleştirir.

Sezgisel kullanım ve ekran konsepti, ProLoop 2’nin özellikle kullanıcı dostu olması anlamına geliyor. Çok sayıda ayarlama ve fonksiyona sahiptir, ayrıca döngü dedektörden elektriksel olarak izole edildiğinden en üst düzey güvenilirlik garanti edilir. Endüktans ölçümü yanında, bir simülasyon modu ve fabrika ayarlarına sıfırlama seçeneği de bulunuyor.

ProLoop Lite
Basit, verimli, güvenilir: bu döngü dedektörü ProLoop 2 kadar güvenilir ve hassas bir şekilde çalışır. Kurulu indüksiyon döngüsünü izler ve değerlendirir, her türlü metalik aracı tespit eder ve kapıda derhal geçiş yapılmasını kolaylaştırır.

Temel işlevler üzerinde odaklanmak, bu ürünün her zamankinden daha basit hazırlanması ve çalıştırılması için daha kolay ve hızlı olmasını sağlar. Ve mükemmel bir fiyat-performans oranı da.

    Bir veya bir kaç ürün seçebilirsiniz
  • Soru veya talep detaylarını buraya yazabilirsiniz.
Başa dön tuşu